خوش آمدید

حمله دایی به فردوسی پور دردفاع از منصوریان

موضوعات : ورزشی

تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند.

سرمربی سایپا گفت: یک مجری و یک گوینده از خودش صحبت نمی‌کند. یکی پشت صحنه است که سیاست‌گذاری می‌کند و خطوط قرمز را تعیین می‌کند. حتماً به او اجازه داده‌اند که چنین کاری بکند.


علی دایی در نشست خبری بازی تیمش مقابل پارس جنوبی، در مورد استعفای منصوریان از استقلال، گفت: منصوریان از دوستان خوب من است خیلی دوستش دارم ممکن است در زمین کنتاکتی با هم داشته باشیم. او سرمربی یک تیم دیگر بود و من هم سرمربی تیم دیگری بودم با این حال با هم رفیق هستیم و به هم احترام می‌گذاریم از اتفاقی که برای او افتاد من ناراحتم، دوست نداشتم منصوریان با این شکل از لیگ خداحافظی کند، برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و اینکه هر چه سریعتر به لیگ برگردد و لیگ را جذاب‌تر کند. امثال منصوریان به فوتبال ما خیلی کمک می‌کنند با تجربیاتی که او دارد باید از امثال منصوریان بهتر از اینها استفاده کنیم، هر کاری هم از دست من بربیاید برای علیرضا انجام می‌دهم.
 
دایی در مورد اتفاقاتی که در برنامه 90 برای استقلال رخ داد و رازهای خانوادگی فاش شد، گفت: من برنامه‌های تلویزیونی را نگاه نمی‌کنم، من سیاست‌گذار برنامه‌های تلویزیونی نیستم، ببینید چه کسی سیاست‌گذاری می‌کند. یک مجری و یک گوینده از خودش صحبت نمی‌کند. یکی پشت صحنه است که سیاست‌گذاری می‌کند و خطوط قرمز را تعیین می‌کند. حتماً به او اجازه داده‌اند که چنین کاری بکند. مگر می‌شود من به عنوان مجری در یک برنامه تلویزیونی هر چه دلم بخواهد بگویم؟ اینگونه نیست. یکسری خط قرمزها و مجوزها است که باید اجازه داده شود. فوتبال ما خیلی بدتر از این حرف‌ها شده است. از برخی از افراد در فوتبال ما اسم برده می‌شود که من با سابقه حداقل 20 ساله در این فوتبال خیلی از آنها را نمی‌شناسم، آنها برای من شناخته شده نیستند اما تصمیم‌گیری می‌کنند. به غیر از آن خیلی چیزهای دیگر هم است و مطمئن باشید اتفاقات بدتر و جدیدتری هم رخ می‌دهد. 
 
سرمربی سایپا ادامه داد: متأسفم که به بیراهه می‌رویم، همه چیز در چند وقت اخیر به خاطر نتایج خوب تیم ملی نادیده گرفته شده. همه چیز تحت تأثیر نتایج خوب تیم ملی است و گرنه آنقدر اتفاقات تلخ و نادرست در فوتبال رخ می‌دهد که متأسفانه خیلی چیزها را نمی‌توانیم بگوییم، نه فقط در فوتبال که در همه جامعه ما این اتفاقات رخ می‌دهد. انشاءالله درست می‌شود. من مدام می‌گویم انشاءالله اما خودم هم اعتقاد دارم با انشاءالله و ماشاءالله گفتن چیزی درست نمی‌شود. نباید پرده‌دری شود و متأسفم که کسی جلودار این مسائل نیست.
 

  • نویسنده : guilannet
  • تاریخ : جمعه 31 شهريور ماه 1396
  • 2721 بازدید
  • 0 نظر